post

Intensywny zapach spalin, wyścigówki czy samochody rajdowe to z pewnością wspomnienia marzeń z dzieciństwa wielu chłopaków. Marzenie to z wiekiem rozwija się i realizuje pod postacią samochodów sportowych. Niesamowita moc silnika, wyraziste opony, nadwozie o stosunkowo niskim współczynniku oporu powietrza i można jechać!

Samochody sportowe to moda, która wciąż trwa i nie przemija. Na rynku samochodowym, co rusz pojawiają się kolejne modele, które podbijają serca zarówno dziennikarzy, jak i kierowców. Takim samochodem jest np. Toyota GT86, która przez Jeremy’ego Clarksona z Top Gear została uznana za najlepsze auto w 2012 roku czy niesamowity Mercedes C Coupe.

Przejażdżka samochodem sportowym jest nieporównywalna do jazdy zwykłym autem osobowym. Zupełnie inne prędkości, zupełnie inny komfort jazdy, a przede wszystkim niesamowita adrenalina! I chociaż sportowe modele aut bez wątpienia należą do stosunkowo drogich, to prawdziwy automaniak wie, że są to pieniądze więcej, niż słusznie spożytkowane.